Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Przybliża się budowa schroniska

Po dzisiejszym spotkaniu z kierownictwem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, miasto przybliża się do budowy schroniska dla bezdomnych zwierząt. Ponieważ konieczna była zmiana lokalizacji tej inwestycji, na którą miasto pozyskało zewnętrzne środki finansowe, okazało się, że niezbędne jest przeprowadzenie procedury w KOWR. I sprawa zaczęła się nieco wlec. Niedługo będą to 2 lata. Miasto w tej kwestii współpracuje z gminą Kołobrzeg. Niestety, wybrana procedura zamiany działek obiła się o kwestie wyceny, potem o biegłych... Dziś, prezydent Anna Mieczkowska rozmawiała w kierownictwie KOWR w Koszalinie. Jest zgoda na budowę schroniska, a cała procedura zostanie uproszczona. Miasto w końcu chce tam budować inwestycją ważna dla społeczeństwa i zapewnienie domu dla bezdomnych zwierząt. Teraz, musi to jeszcze zaakceptować dyrektor generalny KOWR w Warszawie. Ma to się stać niezwłocznie.

Schronisko ma powstać na działce Skarbu Państwa w Rościęcinie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama