Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kibice i piłkarze Kotwicy rozdali paczki z okazji Mikołajek w szpitalu

Wszystko w ramach akcji "Biało-niebieski Mikołaj". Jej dwudziesta pierwsza edycja odbyła się tradycyjnie 6 grudnia. W tym roku Mikołaj w biało-niebieskim szaliku wraz ze swoimi pomocnikami odwiedził oddział pediatryczny kołobrzeskiego szpitala oraz jeden z domów interwencyjnego pogotowia rodzinnego na terenie Kołobrzegu. Łącznie paczkami zostało obdarowanych kilkadziesiąt dzieci. Z wizyty Mikołaja szczególnie cieszyli się najmłodsi podopieczni pogotowia przy ul. Akacjowej. To tu Pan z długą siwą brodą, sprawił najwięcej radości.

- Kibicowanie to nie tylko obecność na stadionie, ale także działalność poza nim. Dlatego m.in. co roku 6 grudnia spełniamy swój obowiązek - podkreślił krótko jeden z kibiców kołobrzeskiej Kotwicy. 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama