Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

17 kwietnia 2024    |    Imieniny: Klara, Robert, Rudolf
17 kwietnia 2024    
    Imieniny: Klara, Robert, Rudolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Miejska choinka rozbłysnęła, a wraz z nią ruszył kiermasz świąteczny [foto/wideo]

Pod ratuszem już przed godziną 16:00 zebrało się sporo kołobrzeżan wraz z dziećmi. Najmłodsi wspólnie z prezydent miasta Anną Mieczkowską po odliczeniu rozświetlili miejską choinkę. Samo zapalenie choinki wywołało jak zawsze entuzjazm wśród najmłodszych. Zanim to jednak nastąpiło ruszył kiermasz świąteczny, na stoiskach można zakupić oryginalne ozdoby świąteczne i choinkowe. Dużym powodzeniem cieszyły się też stoiska z ciepłym jedzeniem i rozgrzewającymi napojami. Ceny przystępne. Na scenie do wspólnej zabawy zapraszały animatorki. Przez kilka najbliższych dni na scenie przed ratuszem odbywać się będą występy i animacje dla najmłodszych. Dodatkowymi atrakcjami są dwie karuzele ustawione po bokach Placu Ratuszowego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii i wideo z dzisiejszego wydarzenia.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama