20 lutego 2024    |    Imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
20 lutego 2024
    Imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy

Piłkarze wzięli sprawy w swoje ręce

Wczoraj pisaliśmy o problemach z murawą boiska na Śliwińskiego, które zostało zasypane przez śnieg. (przeczytaj) Dziś piłkarska Kotwica pokazała, że chce aby mecz odbył się tak jak zaplanowano czyli 3 grudnia. Na boisku zastaliśmy piłkarzy, którzy przy użyciu łopat do śniegu rozpoczęli proces odśnieżania boiska. Śnieg pakowany jest na taczki i wywożony poza obszar gry. Piłkarze zachęcają kibiców do pomocy. Przy tak zorganizowanej akcji rozegranie meczu może się udać.

Jak powiedział w rozmowie z naszą redakcją dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Jacek Banasiak :  Chętnie przyłączymy się do tej akcji, pospolite ruszenie, które zainicjował klub jest pozytywne i jeśli kibice będą chcieli pomóc to zakupimy dodatkowe łopaty i oddelegujemy pracowników. Gdyby to się wszystko udało to odnowimy linie boiska. Chociaż sprawdzamy prognozy pogody i w niedzielę znów ma padać śnieg. Ciężkim sprzętem nie możemy na boisko wjechać.