Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

20 lutego 2024    |    Imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
20 lutego 2024    
    Imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zimowa końcówka Roweru Miejskiego

Jak co sezon 30 listopada kończy się działalność Roweru Miejskiego. Tym razem jednoślady stoją nieużywane już od kilku dni z powodu warunków atmosferycznych. Operator, którym wciąż będzie firma Nextbike, deklaruje gruntowny przegląd rowerów. W naszym mieście rowerów jest 125. Kilka znajduje się w zapasie w magazynie. Pobierać je można z 12 stacji rozstawionych po mieście. Za kilka dni będziemy znali dokładną ilość ich wypożyczeń oraz najpopularniejsze trasy. W naszym mieście zwolenników jednośladu nie brakuje. Sporo osób korzysta z nich dojeżdżając do pracy lub szkoły. W tym roku miały też sporą konkurencję w postaci hulajnóg elektrycznych, których w tym sezonie było zdecydowanie najwięcej niż w latach ubiegłych.

Rowery po serwisie i przerwie zimowej powrócą na nasze ulice w marcu.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama