Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na ulicach zalega błoto pośniegowe

Nasi czytelnicy skarżą się na jakość odśnieżania, zarówno na drogach miasta jak i powiatu kołobrzeskiego. Sprawdziliśmy wieczorem, jak wygląda sytuacja na ulicach miasta. Do najlepszych nie należy. Na wielu ulicach zalega błoto pośniegowe. Temperatura powietrza ok. godz. 20.00 wynosiła 0 stopni, ale na noc zapowiadany jest przymrozek. O odśnieżenie proszą się drogi w różnych częściach miasta. W centrum błoto wręcz zalega. Na Alei Św. Jana Pawła II nie jest wcale lepiej. III etap obwodnicy do odśnieżonych nie należy. Nieco lepiej sytuacja wygląda na Janiskach. Nieźle jest na drogach wojewódzkich. O stanie odśnieżenia można mówić na drogach krajowych. Ulica Jagiellońska czy Unii Lubelskiej miały czarną nawierzchnię.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama