Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Strażacy wezwani przez Wody Polskie do drzewa

Pisaliśmy niedawno na naszym portalu o pochylonym drzewie, które oparło się o barierkę mostu na Kanale Drzewnym na ulicy Łopuskiego (zobacz). Dziś, jak udało nam się ustalić, w Kołobrzegu pojawili się szef Wód Polskich w Kołobrzegu. Nie mieli żadnych pozwoleń, ale wezwali strażaków do usunięcia drzewa, które zagraża mostowi. Przybyli na miejsce strażacy stwierdzili, że usuną tylko tę część drzewa, która opiera się o most, a także zmniejszą wagę całej konstrukcji poprzez usunięcie konarów. Resztę, Wody Polskie będą musiały w zakresie wycinki uzgodnić z Urzędem Miasta Kołobrzeg.

Działania strażaków trwały 30 minut. Na ten czas most na Kanale Drzewnym był nieprzejezdny.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama