Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Znamy nowego dzierżawcę campingu. Kwota to 900 tysięcy rocznie!

Zakończył się przetarg w sprawie Campingu Baltic mieszącego się przy 4 Dywizji Wojska Polskiego. W przetargu ostatecznie udział wzięły 3 podmioty, warunkiem uczestnictwa było potwierdzenie prowadzenia takiej działalności. Jak udało nam się dowiedzieć licytacja była ostra. Zakończyła się kwotą 733 tysiące 500 zł netto. Po dodaniu podatku vat daje to 902 tysiące złotych rocznie. Nowym dzierżawcą został jej dotychczasowy gospodarz, Janusz Lubiński. Dzierżawa potrwa 9 lat. Dotychczasowa umowa opiewała na 60 tysięcy złotych brutto rocznie.

Przypomnijmy w marcu na sesji Rady Miasta pojawił się projekt o wyrażenie przez radnych zgody na zawarcie umowy z dotychczasowym dzierżawcą do dnia 31 października 2023 r. Do tego terminu miało ogłosić przetarg na dzierżawę terenu Campingu. Co ważne dzierżawca zobowiązał się do zapłacenia czynszu dzierżawnego za okres 10 miesięcy w nowej wysokości - zgodnie z kwotą umieszczoną przez miasto w wykazie - 367,5 tysięcy złotych netto. Ponadto zobowiązał się do złożenia stosownych zabezpieczeń w zakresie obowiązku wydania przedmiotu umowy po jej zakończeniu.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama