Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Biblioteka na Ogrodach już otwarta [foto/wideo]

W czwartkowe przedpołudnie dziennikarze mogli zwiedzić pomieszczenia filii biblioteki na osiedlu Ogrody, która oficjalnie otworzy się już w piątek o 9 rano. Budowa rozpoczęła się w marcu 2022 roku. Budynek jest jednokondygnacyjny z kilkoma pomieszczeniami. Całość to 400 m2. Jak mówiła na konferencji prasowej prezydent miasta Anna Mieczkowska koszt nie był zbyt wysoki, wartość (roboty plus wyposażenie): 2.457.009,47 zł brutto. W budynku znajduje się pomieszczenie biblioteki z księgozbiorem wraz ze stolikami oraz sala kreatywna jak na XXI wiek przystało z grami planszowymi, tv, tablice interaktywne oraz gry na konsole. Biblioteka była bardzo oczekiwana przez mieszkańców. Będzie to miejsce integracji mieszkańców osiedla, chcielibyśmy, aby było to miejsce wielopokoleniowe - mówiła dyrektor Monika Dziedzic. A już w najbliższą sobotę zapraszamy na pierwsze wspólnie przygotowania do finału WOŚP. W ten weekend będzie można wspólnie z biblioteką zagrać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, zapowiadany jest kącik z grami, konkursy oraz licytacje. Na wszystkich wolontariuszy będzie czekał ciepły napój.

Biblioteka będzie czynna od poniedziałku do soboty od 9 do 17.

Zapraszamy do zwiedzenia biblioteki w materiale wideo i foto.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama