20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

powiat kołobrzeg

W Centrum Kształcenia Praktycznego przy Zespole Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich w Kołobrzegu odbyła się XLI Sesja Rady Powiatu w Kołobrzegu. Podczas środowej sesji radni podjęli następujące uchwały:
- w sprawie pozbawienia drogi nr 3342Z kategorii drogi powiatowej w obrębie Miasto Gościno,
- w sprawie pozbawienia drogi nr 3323Z kategorii drogi powiatowej w obrębie Ustronie Morskie,
- w sprawie zmiany Statutu Powiatu Kołobrzeskiego,
- w sprawie zmian w budżecie powiatu kołobrzeskiego na 2018 rok,
- w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Rymań w roku 2018 ,
- w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Siemyśl w roku 2018,
- w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie pojazdu oraz za parkowanie usuniętego pojazdu na parkingu strzeżonym oraz ustalenia wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu w roku 2019,
- w sprawie zmiany uchwały nr XXVI/198/2017 Rady Powiatu w Kołobrzegu w sprawie dostosowania sieci publicznych szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą – Prawo oświatowe oraz ustalenia sieci publicznych szkół ponadpodstawowych i specjalnych na terenie powiatu kołobrzeskiego na okres od 1 września 2017 r. do dnia 31 sierpnia 2019 r.

Ponadto przedstawione zostały informacje Zarządu Powiatu w Kołobrzegu o przebiegu wykonania budżetu za I półrocze 2018 roku, Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska o stanie środowiska na obszarze powiatu kołobrzeskiego. Przyjęto również protokół Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu w Kołobrzegu z kontroli Wydziału Organizacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu, w zakresie jego funkcjonowania w 2017 roku.

powiat kołobrzeg