Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Powstaje kolejne znakomite rondo?Na skrzyżowaniu ulicy Fredry i Kasprowicza trwają prace budowlane. Wydawać by się mogło, że budowane jest tam kolejne rondo, w dodatku przez Zarząd Dróg Powiatowych...


Na skrzyżowaniu niedaleko amfiteatru powstaje okrągła wyspa. Ale to nie kolejne Rondo Znakomitego Przywódcy. Jak powiedziała naszemu portalowi Magdalena Dąbrówka, dyrektor ZDP, trwające prace realizowane są w ramach porozumienia z organizatorami festiwalu Sunrise. Dzięki zabudowaniu wyspy, możliwy będzie wjazd w tym kierunku pojazdów wielkogabarytowych, posiadających oczywiście zgodę wjazdu do uzdrowiska. W tym miejscu natomiast nie zmieni się organizacja ruchu i dalej będzie tam zwykłe skrzyżowanie.

Powstaje kolejne znakomite rondo?

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama