Light Snow

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2023    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2023    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sztuczny noworodek dla szpitalaProfesjonalny fantom noworodkowy służący do prowadzenia praktycznych ćwiczeń z zakresu udzielania pierwszej pomocy noworodkowej wykorzystywany będzie podczas zajęć związanych z resuscytacją tj. udzielnie pomocy przy zaksztuszeniu, omdleniu czy utracie przytomności itp.


Praca z fantomem znacząco wpłynie na podwyższenie jakości prowadzonych zajęć oraz wzbogaci wiedzę i umiejętności praktyczne przyszłych rodziców. Zajęcia z tego zakresu prowadzone przez specjalistę anestezjologii i intensywnej terapii  stanowią jeden z wielu ważnych aspektów, które omawiane są podczas kilkutygodniowego programu Szkoły Rodzenia „Bocianek”, gdzie przyszli rodzice zdobywają niezbędną wiedzę począwszy od przygotowania do porodu aż do opieki nad noworodkiem. Z uwagi na szeroki wachlarz zajęć praktycznych i teoretycznych Szkoła Rodzenia cieszy się ogromnym zainteresowaniem oraz bardzo dobrą opinią wśród przyszłych rodziców a także tych, którzy oczekują na kolejne potomstwo.

Sprzęt wartości 4 tysięcy złotych zakupił Rotary Club Kołobrzeg, a przekazana dokonał prezydent Rotary Club Aleksander Bolko.

Sztuczny noworodek dla szpitala

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama