Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trójka będzie miała salę gimnastycznąOd 30 lat trwają próby zbudowania sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Marynarzy Polskich. Teraz jest szansa na realizację tej inwestycji.


Szkoła funkcjonuje w sąsiedztwie ZSEH im. Emilii Gierczak i to po stronie tej jednostki jest sala gimnastyczna oraz aula. Szkoła na stałe dysponuje salą gimnastyczną przy Urzędzie Miasta - to pozostałość z czasów, gdy w magistracie było gimnazjum. Nauczyciele i rodzice od lat chcieli, aby przy szkole powstała sala gimnastyczna z prawdziwego zdarzenia, ale nie było na ten cel pieniędzy. Teraz jest szansa na zmianę tego stanu rzeczy.

Zakończyły się rozmowy z Miejskim Konserwatorem Zabytków. Jak mówi Jacek Woźniak, zastępca prezydenta miasta ds. społecznych, miasto chciało zrealizować jednokondygnacyjny budynek przy ulicy Uczniowskiej. Konserwator chce jednak, aby budynek pod względem wysokości zrównał się z historyczną bryłą żeńskiego liceum. I tak powstał pomysł stworzenia szkolnej auli. Obecnie, miasto będzie zabiegać o środki zewnętrzne na realizację inwestycji.

Trójka będzie miała salę gimnastyczną

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama