Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Kombinacie odnaleźli sztandarAdam Dzik, szef firmy Hydrobud z Ustronia, zadomowił się już w zakupionym z końcem ubiegłego roku Kombinacie Budowlanym. Odnalazł też firmowy sztandar.


Spółkę na tzw. Fabryce Domów odwiedził prezydent Janusz Gromek. Oprowadzał go Adam Dzik, który poinformował, że jest to docelowa siedziba jego przedsiębiorstwa, w którym zatrudnia kolejnych pracowników. Hydrobud chce być regionalnym potentatem w zakresie produkcji betonu i prac hydroinżynieryjnych.

Ciekawostką jest zachowany sztandar zakładowy, który zachował się do tej pory. Wyhaftowane hasło brzmi: "Być Narodowi użytecznym, aby z czynów wzrosły domy".

W Kombinacie odnaleźli sztandar
W Kombinacie odnaleźli sztandar
W Kombinacie odnaleźli sztandar
W Kombinacie odnaleźli sztandar

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama