Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

13 medali zawodników Mewy Kołobrzeg

W środę w Dobrczu, odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Łucznictwie. Najmłodsi zawodnicy łącznie zdobyli aż 13 medali. Spośród 11 zdolnych łuczników, najlepiej zaprezentował się Patryk Połczyński, który okazał się bezkonkurencyjny i zdobył aż 4 złote medale w każdej kategorii! Wśród dziewcząt, świetny występ zaliczyła Sonia Wieczorek, która ustrzeliła 3 brązowe medale!

Ponadto Mikołaj Trzosowski indywidualnie zajął 2 oraz 3 miejsce, kolejno w klasyfikacji ogólnej, oraz na 40m. Paweł Krystek wywalczył brąz na 20m., a nasz najmłodszy stażem zawodnik, Alan Surówka ustrzelił indywidualnie srebro na tej samej odległości. Pierwsza drużyna chłopców w składzie; Patryk Połczyński, Paweł Krystek, Michał Podolski wywalczyła złoto, przeganiając punktacją drugi zespół z mewy (Alan Surówka, Mikołaj Trzosowski, Jakub Dolisz), który zdobył srebro.

Drużyna dziewczyn (Sonia Wieczorek, Julia Szumska, Maria Mielnikiewicz), wywalczyła brąz! W kategorii drużyny mieszanej Marika Ciołak oraz Tomasz Kwapis ustrzelili srebro! W klasyfikacji klubów oraz województw, MEWA zdobyła drugie miejsce. Warto wspomnieć że dla wielu te zawody były debiutem, a każdy wrócił do domu z medalem i nowym rekordem życiowym.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama