Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jak oni to zagrali! Kotwica wygrywa i dalej jest liderem 2 ligi

Hutnik Kraków, z którym grała dziś Kotwica Kołobrzeg, to drużyna ze środka tabeli. Z drugiej strony, w rundzie jesiennej na własnym boisku przegrała tylko 2 spotkania. Wydawać by się mogło, że wszystko przemawiało za Kotwicą. Niestety, już w 8 minucie D. Rakels zdobył bramkę dla krakowian. Tego nie było w planie gry. Kotwica po utracie bramki, choć zachowywała przewagę na boisku, to jednak nie była w stanie pokonać bramkarza gospodarzy. Gorzej, to gospodarze na zejście do szatni podbili stawkę. W 42 minucie gola dla Hutnika zdobył D. Zawadzki.

Druga połowa również nie zaczęła się dla Kotwicy pomyślnie. Ledwo się rozpoczęła, a gospodarze władowali do naszej bramki piłkę. Na 3:0 podwyższył K. Lelek. Kotwica jednak nie padła na kolana w krainie smoka wawelskiego. Wykorzystaliśmy sytuację i bramkę dla biało niebieskich w 60 minucie zdobył Junior. Następnie, mieliśmy trochę szczęścia. Po faulu krakowian w polu karnym, sędzia podyktował rzut karny, który 4 minuty później Junior zamienił w drugiego gola.

W całej grze chodziło teraz chociaż o to, żeby zremisować. Hutnik zachował taktyczną przewagę na boisku, ale kołobrzeżanie złapali wiatr w żagle i na 3:3 w 75 minucie wyrównał Polak. Okazało się, to w ogóle dopiero początek, bo już chwilę później 4 bramkę dla Kotwicy zdobył Oliveira. Arbiter główny doliczył aż 9 minut dodatkowego czasu gry. Kotwica doskonale ten czas wykorzystała, bo na 3:5 wynik meczu w 93 minucie ustalił Oliveira.

To był deszcz bramek w jesiennym Krakowie. Kotwica z 30 punktami jest liderem tabeli. 10 listopada o godz. 18.00 biało niebiescy podejmą Sandecję Nowy Sącz.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama