Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

10 medali na turnieju w Lęborku

W minioną sobotę siedmiu zawodników Klubu Sportowego Morote wzięło udział w międzynarodowych zawodach karate International Grand Prix Lębork 2023. W turnieju wystartowało ponad 500 zawodników z trzech krajów. Wszyscy podopieczni trenera Przemysława Spadło spisali się rewelacyjnie zdobywając 4 złote i 6 brązowych medali.

Doskonale spisał się Wiktor Wojarski, który nie miał sobie równych w kumite kadetów +70kg i w kumite juniorów -76kg, pewnie wygrywając obie kategorie. Dwa złote medale wywalczył Mikołaj Szymanek w kumite chłopców u10-35kg oraz w kumite chłopców białe-żółte pasy u10-35kg. Dwa brązowe medale zdobył Przemek Spadło który startował w kumite chłopców u10-35kg i w kumite chłopców białe żółte pasy u10-35kg. Kolejne trzecie miejsca wywalczyli: Maksym Piłat w kumite młodzików -45kg, Valeriia Yakubowska w kumite młodziczek -52kg, Klaudia Grząkowska w kumite młodziczek -42kg oraz debiutujący na zawodach Vladislav Hunko w kumite chłopców białe żólte pasy -45kg. Wkrótce kolejne międzynarodowe zawody w Bydgoszczy, potem w Warszawie, następnie Puchar Polski i najważniejszy turniej drugiej połowy roku Youth Legue Venice 2023 we Włoszech.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama