Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Drugi karny zmienił sytuację, Kotwica wygrywa z liderem

W sobotnie popołudnie, Kotwica Kołobrzeg podejmowała na własnym stadionie KKS 1925 Kalisz. Pierwsze minuty należały do gości. Niestety, w 10 minucie po faulu w polu karnym, sędzia przyznał rzut karny dla drużyny z Kalisza. Hubert Sobol nie miał problemu z wykorzystaniem tego prezentu i od 11 minuty goście prowadzili 0:1. W kolejnych minutach Kotwica odzyskiwała panowanie na boisku, niestety, nie byliśmy w stanie skutecznie zagrozić bramce kaliszan. Co więcej, organizowane przez nas akcje powodowały, że albo wytracaliśmy tempo, albo goście nie mieli problemu z przejęciem piłki.

W drugie połowie sytuacja zaczęła się poprawiać. Kotwica stwarzała coraz więcej zagrożeń i potrafiła lepiej zorganizować grę. Zawodnicy popełnili kilka błędów, które kaliszanie szybko wykorzystywali, ale wreszcie sami odprowadzili do sytuacji, w której w 67 minucie Jonathan Júnior zdobył wyrównującą bramkę dla drużyny gospodarzy. W następstwie tego, gra zrobiła się trochę bardziej nerwowa. Obu drużynom zależało na zwycięstwie. Biało niebiescy kierowali kolejne ataki, ale radził sobie z tym Maciej Krakowiak. Nie wszystkie zachowania trenera Kotwicy spodobały się ekipie sędziowskiej, za co Maciej Bartoszek zobaczył żółtą kartkę. Tymczasem w 79 minucie doszło do faulu w polu karnym. Kaliszanie chcieli powstrzymać akcję kołobrzeżan, ale skończyło się to rzutem karnym. W 81 minucie Jonathan Júnior wykorzystał swoją szansę i Kotwica prowadziła 2:1. Taki wynik utrzymał się już do końca i tym samym trzy punkty pozostały w Kołobrzegu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama