Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sprint CUP Kołobrzeg

Sprint Cup Kołobrzeg to zawody pływackie, które już na stałe zagościły w kalendarzu wydarzeń sportowych naszego miasta. Organizatorem imprezy jest od wielu lat Miejski Klub Pływacki Kołobrzeg, Urząd Miasta Kołobrzeg i MOSiR Kołobrzeg.

W tym roku zmieniono nieco formułę zawodów i spośród wszystkich startujących zawodników wyłoniono najlepszych, sumując punkty z dwóch konkurencji. 153 zawodników z 11 klubów stanęło na starcie Sprint Cup Kołobrzeg, a nagrody rozdano w siedmiu kategoriach wiekowych.

Wśród zawodników MKP Kołobrzeg najlepiej spisali się:
Dziewczęta 10 lat
5 mce Anastazja Kufel
Dziewczęta 12 lat
2 mce Antonina Radomska
Dziewczęta 13 lat
2 mce Michalina Kaleta
3 mce Małgorzata Rogińska
Dziewczęta 15 lat
1 mce Zuzanna Głuch
Chłopcy 10lat
3 mce Tomasz Głuch
Chłopcy 13 lat
4 mce Wojciech Leśniakiewicz
Chłopcy 14 lat
2 mce Dominik Hubert
3 mce Volodymyr Ponomarenko
Chłopcy 15 lat
2 mce Olaf Kosecki
Sztafeta 6×50m zajęła 1mce

Zawody w Kołobrzegu były dla zawodników MKP Kołobrzeg pierwszymi w tym sezonie. Sezon pływacki się rozkręca i już niedługo będziemy mieli informacje o kolejnych występach zawodników.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama