Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trzeci mecz i drugie zwycięstwo na II-ligowych parkietach

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie we własnej hali, kołobrzeżanki udały się w daleką podróż na mecz do rezerw ekstraklasowego zespołu Energa MKS II Kalisz. Podopieczne Krzysztofa Osliśloka nie były faworytkami tego spotkania, ale po bardzo dobrej grze pokonały zespół z Kalisza w stosunku 3-1. Bardzo istotny okazał się pierwszy set w którym gospodynie prowadziły od początku do końca i mając trzy piłki setowe nie zdołały zakończyć tej partii na swoją korzyść, ulegając w nim 25-27 naszemu zespołowi. Drugi set to dobra gra kaliszanek i ich zwycięstwo, natomiast trzeci i czwarty set to wyrównana walka do pewnego momentu, a następnie przejęcie kontroli przez zespół z Kołobrzegu i zwycięstwo w dwóch ostatnich setach do 20 i 21 punktów.

Kołobrzeski beniaminek po trzech kolejkach zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli i planuje sprawić jeszcze niejedną niespodziankę.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę na godzinę 17.00 z UKS ZSMS Poznań. Zawodniczki proszą o wsparcie kibiców.

ENERGA MKS II Kalisz - WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski 1-3 (25-27, 25-19, 20-25, 21-25)

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama