Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mistrzostwa młodzików w karate

Klub sportowy Morote wraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Polską Unią Karate - Polski Związek Sportowy był organizatorami Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Patronat honorowy nad zawodami w którym wzięło udział 14 klubów z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego objęła Anna Mieczkowska - prezydent Kołobrzegu.

Doskonale spisała się trójka startujących w zawodach karateków Klubu Sportowego Morote, która wywalczyła trzy medale. Złoty medal zdobył Maksym Piłat, który był bezkonkurencyjny w kumite młodzików -35kg. Srebrny medal wywalczyła Klaudia Grząkowska w kumite młodziczek -34kg, a brązowy Lena Szymanek w kumite młodziczek - 42kg.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama