Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Lekkoatleci z klubu Sztorm z sukcesami na mistrzostwach województwa

Ponad 400 lekkoatletów z 19 klubów MKS i UKS wystąpiło w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego. Jak zwykle przeciwny wiatr oraz chłód nie sprzyjał w uzyskiwaniu rekordów życiowych. Dlatego należy się cieszyć ze jednak padły rezultaty które są minimami na zawody ogólnopolskie. Wśród nich czworo reprezentantów Sztormu: Aleksandra Krzesicka dysk , Iga Wysoczańska, Radosław Chojnacki i Wiktor Zigler wszyscy kula. Ogólnie lekkoatleci Sztormu stawali 19 razy na podium. Oprócz wymienionej czwórki zwyciężyli: Karolina Nowakowska 100 m, Karolina Koziura wzwyż, Sara Hofman oszczep, Klara Kołodyńska dysk, Marcel Chomicz w dal, Tomasz Karbarczyk oszczep. Po srebro sięgnęli: Tamila Babynina wzwyż Amelia Klukowska 100m Malwina Mottram 600 m. Z brązowych medali cieszyli się Nadia Dorobisz i Maja Pawlak 100m (w różnych kategoriach wiekowych) i Arkadiusz Krempic 100m, Jan Wojciechowski 300 m Jakub Zgórski 600 m . Osobna wzmianka należy się Lenie Turskiej która uzyskała najlepszy wynik w kraju w pchnięciu kulą wśród dwunastolatek. Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta klub mógł wynająć komputerowy pomiar czasu, (niestety bardzo drogi ale podwyższyło rangę imprezy) , kupić medale i puchary oraz co jest bolączką stadionu opłacić nagłośnienie. Rozegrano też biegi dla dzieci na 60 m i 600 m, a kołobrzescy pasjonaci biegania zmierzyli się na dystansie 1000m.

Info & foto Klub Sztorm

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama