Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica wygrywa i awansuje w tabeli

Kotwica Kołobrzeg rozgrywała dziś mecz wyjazdowy. Biało niebiescy udali się na spotkanie z Garbarnią Kraków. Dla Kotwicy każdy mecz i każde zwycięstwo przekłada się na miarę awansu, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zostało już tylko 5 kolejek. Niestety, ostatnie problemy spowodowały, że kibice zobaczyli swoją drużynę na 4 miejscu w tabeli II ligi.

Tym razem było dobrze. Już w 7 minucie bramkę dla Kotwicy zdobył Jakub Bojas. Jak się okazało, był to jedyny gol w  tym spotkaniu, ale dla nas na miarę 3 punktów. Tym samym Kotwica zajmuje 3 miejsce w tabeli z 51 punktami (tyle samo ma Stomil Olsztyn, będący na 2 pozycji, który dziś bezbramkowo zremisował ze Zniczem Pruszków).

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama