29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Przedszkolaki rywalizowały w Turnieju Szachowym

W sobotę w przedszkolu nr 4 na ul. Radomskiej w Kołobrzegu, odbył się XVII Grand Prix WSKonsorcjum. Był to już turniej czwarty turniej z serii 5, mający na celu wyłonienie najlepszego przedszkolnego szachisty naszego regionu. W Kołobrzegu wzięło w nim udział 30 osób. Dzieciom towarzyszyły świetne humory, widać, że gra sprawia im frajdę. Pierwsze miejsce zajął Piotr Werema i tym samym stał się liderem po czterech turniejach z wynikiem 200pkt. Drugie miejsce zajął Szymon Wącior, trzecie Michał Kawerski.

Pełna lista dostępna pod linkiem http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_2402/results.html?l=pl&tb=14_

Sędziami turnieju był Włodzimierz Gabler oraz Miłosz Rogala. Kolejny, piąty już turniej zaplanowany jest na 04.06.2022 i odbędzie się również w przedszkolu nr. 4 w Kołobrzegu. Serdecznie zapraszamy do zapisów pod adresem http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_2402/