22 Łukasz Szymański
23 Wiktor Witt
27 Maciej Gaszka

trener: Jan Furlepa

O godzinie 19:46 rozpoczęło się spotkanie na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka. Aby odświeżyć, kliknij F5.

KOTWICA KOŁOBRZEG - POGOŃ II SZCZECIN 1:0

4' Z autu Daniel Chyła, niecelny strzał na bramkę gości
8' Piłka ucieka przed bramką Seiya Kitano, łapię ją Jakub Górski
9' Faulowany Stanisław Wawrzynowicz
10' Dośrodkowanie Fabiana Pacha do Seiya Kitano, ale piłka opuszcza boisko
12' Na boisku leży uderzony zawodnik Kotwicy, sędzia prosi pomoc medyczną
13' Kontuzjowany został Mateusz Peroński, sędzia wznawia mecz
15' Rzut rożny dla Pogoni, ale zagranie to gościom nie wyszło
18' Boisko opuszcza Mateusz Peroński, zastępuje go Łukasz Szymański
20' Podanie do Rafała Gutowskiego, ale piłka wychodzi poza linię końcową boiska
23' Niebezpiecznie pod bramką Kotwicy, ale radzi sobie z tym nasza obrona, gra nieco nabiera wreszcie tempa
24' Strzał w kierunku bramki Kotwicy - Bartosz Boniecki, rzut rożny dla gości, Kotwica mknie w kierunku bramki Pogoni, ale nie ma pomysłu na wykończenie akcji
26' Przed okazją do zdobycia bramki jest Kotwica, ale Michał Ciarkowski nie trafia, fantastyczna gra gospodarzy
27' Gorący doping kibiców, na stadionie jest dziś około 1500 kibiców
29' Znowu w akcji Kotwica, strzela Piotr Kieruzel i Michał Ciarkowski, ale radzi sobie z tym Jakub Bursztyn
30' Rzut rożny dla Kotwicy Kołobrzeg, ale niewykorzystany
34' Rzut rożny dla Kotwicy Kołobrzeg, jego wykonawcą jest Sebastian Deja
35' Niecelnie Sebastian Deja strzela na bramkę gości
36' Nieporozumienie w drużynie Kotwicy, Jakub Górski wychodzi zbytnio przed bramkę, ale mamy dużo szczęścia i Pogoń nie wykorzystuje sytuacji, przy okazji faul na jednym z zawodników Kotwicy i wznawiamy z rzutu wolnego
39' Dośrodkowanie Daniela Chyły, ale Dawid Wolny nie miał jak zdobyć bramki, gdyż interweniował Jakub Bursztyn
42' Na bramkę Kotwicy strzela Bartosz Boniecki, ale piłka przelatuje nad poprzeczką
43' Długa akcja Pogoni, ale ostatecznie kończy się ona faulem zawodnika Kotwicy
44' Na bramkę Pogoni pada grad bramek, ostatni strzela Andrzej Łyszyk, ale bez bramki, rzut rożny dla Kotwicy, lecz faulowany był zawodnik gości, sędzia dolicza do I połowy 2 minuty
45' I goooooool! Strzelcem pierwszej bramki jest Michał Ciarkowski!
Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:0

49' Zawodnicy przekopują piłkę między sobą, nie widać w tym na razie żadnego celu
52' Ciekawa akcja Pogoni, zakończona strzałem Błażeja Chouwera, ale broni Jakub Górski
53' Zmiana w drużynie gości, boisko opuszcza Fabian Pach, a w jego miejsce pojawia się Marcel Wędrychowski
54' Akcja Kotwicy Kołobrzeg, ale szybko powstrzymuje naszych zawodników obrona gości
55' Fauluje Kotwica, rzut rożny dla gości, ale piłka po strzale zawodnika Pogoni opuszcza boisko
57' Na bramkę Kotwicy dzielnie szarżuje Marcel Wędrychowski, ale ostatecznie zostaje powstrzymany przez gospodarzy
58' Samodzielna akcja Dawida Wolnego, strzela, ale piłka odbija się od słupka, a potem opuszcza boisko
59' Zmiana w drużynie gości, boisko opuszcza Bartosz Boniecki, a wchodzi Kamil Słoma
60' Rzut wolny po faulu dla Pogoni, strzela Stanisław Wawrzynowicz, ale wybijamy piłkę
61' Szybka odpowiedź Kotwicy, ale Dawid Wolny nie wykorzystuje sytuacji i daje się ograć gościom
63' Szybka akcja Kotwicy zaskakuje bramkarza Pogoni poza polem karnym, musi wykopać piłkę na aut
64' Rzut wolny dla Kotwicy, wykonuje go Michał Ciarowski, ale piłkę wybija bramkarz Pogoni, zmiana w drużynie gospodarzy, na boisko wchodzi Gracja Kuśmierek, a opuszcza je Michał Ciarowski
66' Groźnie pod bramką Kotwicy, przed szansą zdobycia gola Pogoń, ale piłkę sprzed linii bramki wykopuje Łukasz Szymański
68' Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy, boisko opuszcza Andrzej Łyszyk, a zastępuje go Mateusz Czapłygin
69' Długa akcja Kotwicy, ale udaje się wywalczyć rzut rożny, zmiana w drużynie gości, schodzi Oskar Furst, a wchodzi Michał Graczyk
70' Kotwica przed szansą zdobycia bramki, ale dzielnie broni Jakub Bursztyn
71' Strzał w kierunku brami w wykonaniu Gracjana Kuśmierka, ale broni bramkarz Pogoni
77' Rzut wolny dla Kotwicy, wykonuje go Mateusz Czapłygin, prost na bramkę, ale wybija Jakub Bursztyn
79' Rzut wolny dla Kotwicy, ale strzał nie wychodzi Michałowi Czapłyginowi
80' Zmiana w drużynie Kotwicy, na boisko wchodzi Adrian Szynka, a opuszcza je Dawid Wolny
82' Świetna akcja Kotwicy, ale jeszcze lepszy wślizg Jakuba Kuzki, który wybija piłkę sprzed bramki, Kotwica natomiast nie wykorzystuje rzutu rożnego, piłka leci nad poprzeczką i to wysoko
83' Przed szansą zdobycia bramki Pogoń, Marcel Wędrychowski wbiegł w pole karne, ale piłkę z jego nóg zabrał Jakub Górski
84' Zmiana w Pogoni, boisko opuszcza Błażej Chouwer, a zastępuje go Maciej Żurawski
86' Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, sędzia Łuasz Ostrowski karze nią Sebastiana Deję, rzut wolny dla Pogoni i przez chwilę było groźnie pod bramką Kotwicy
88' Żółta kartka dla Huberta Sadowskiego, rzut wolny dla Kotwicy, ale strzał bez polotu
89' Groźnie w polu karnym Kotwicy, ale piłkę łapie Jakub Górski
90' Sędzia dolicza przynajmniej 3 minuty do regulaminowego czasu gry
93' Koniec meczu. Kotwica Kołobrzeg wygrywa przed własną publicznością 1:0.