Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ostrzeżenie dla mieszkańców Gościna

Burmistrz Gościna ostrzega, że gmina Gościno ani w chwili obecnej ani w najbliższej przyszłości NIE uczestniczy w żadnym programie Czyste Powietrze.

Gmina Gościno również NIE współuczestniczy w programie Czyste Powietrze z żadną z Firm, które na terenie Naszej Gminy rozpowszechniają informacje w postaci ulotek o możliwości uzyskania dofinansowania (nawet do kwoty 136 200 zł) na instalację np. urządzeń fotowoltaicznych czy pomp ciepła, po wcześniejszym przeprowadzeniu przez te FIRMY bezpłatnego audytu.

Burmistrz Gościna apeluje do Mieszkańców o rozwagę i zdrowy rozsądek w podejmowaniu decyzji o współpracy z ww. Firmami przypominając, że przed podpisaniem jakichkolwiek zobowiązań warto zweryfikować zarówno Firmę, jak też składane przez ich przedstawicieli obietnice pomocy w uzyskaniu dofinansowania.

foto. goscino.pl

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama