Light Snow

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2023    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2023    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dzień Otwarty z OSP Gościno

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz miłośników ratownictwa i bezpieczeństwa na Dzień Otwarty z OSP Gościno który odbędzie się 12 listopada od godziny 9:00 do 12:00

Podczas Dnia Otwartego odbędą się warsztaty z pierwszej pomocy. Będzie to doskonała okazja, aby nauczyć się podstawowych czynności ratujących życie i zdrowie. Nasi wykwalifikowani ratownicy przekażą Państwu wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy w nagłych sytuacjach a także przeprowadzimy pokazy gaszenia pożarów.

Najważniejszym punktem tego wydarzenia będzie obecność Krwiobusa – mobilnego centrum krwiodawstwa. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby oddać krew i wesprzeć osoby potrzebujące. Krwiodawstwo to bardzo ważna i cenna działalność, która może uratować życie wielu ludziom.

W ramach naszego dnia otwartego będziecie mieć również okazję poznać obsługę AED – Automatycznego Defibrylatora Zewnętrznego. Dowiedziecie się, jak działa te urządzenie, kiedy można go zastosować oraz jakie są zasady udzielania pomocy przy użyciu AED.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie
Gościno.pl
Ochotnicza Straż Pożarna Pomorza Zachodniego
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Kołobrzegu

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama