Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Uroczyste ślubowanie w "Mundurowym Rataju"

W ZS im. Macieja Rataja w Gościnie odbyła się wyjątkowa uroczystość. Uczniowie pierwszego rocznika złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie, odbyło się pasowanie na ucznia. Ponadto, została otwarta nowa ekopracownia. - Dzięki 50 tysiącom złotych, przyznanym powiatowi kołobrzeskiemu w zeszłym roku, w pierwszej edycji programu Eko-Pracownia w szkole powstała nowoczesna sala przyrodnicza. Tym razem uczniowie zyskują nowe miejsce do poznawania odnawialnych źródeł energii - mówi Marek Subocz, prezes WFOŚiGW w Szczecinie. Na wyposażeniu pracowni są m.in. monitor interaktywny i komputer, a także zestawy do badań i eksperymentów, prądnice oraz czujniki smogu, temperatury oraz wilgotności. Stworzenie nowej sali kosztowało prawie 83 tys. zł, w tym 75 tys. zł dotacji z Funduszu. 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama