Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Przysięga absolwentów klas wojskowych

To już kolejna przysięga wojskowa absolwentów klas wojskowych Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie. Przysięgę na sztandar Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu złożyli uczniowie V edycji Programu Certyfikowanych Wojskowych Klasy Mundurowych. Jest to ostatnia edycja programu. Obecnie została zastąpiona Oddziałami Przygotowania Wojskowego.

Przysięgę złożyli kadeci z „Rataja” stając się żołnierzami RP: Patrycja Łapczuk, Sara Sobczak, Magda Wojciechowska, Damian Duda oraz bracia Igor i Filip Szuccy – reprezentanci Polski w zapasach w stylu wolnym. Dodatkowo Igor Szucki został wyróżniony przez Komendanta CSWL dyplomem za zaangażowanie podczas szkolenia.

W uroczystości wraz z absolwentami i ich najbliższymi uczestniczyli nauczyciele przedmiotów wojskowych - Ryszard Jezierski i Waldemar Dołowy.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama