Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

20 lat polsko - francuskiej współpracy zaprzyjaźnionych Gmin

Pod koniec czerwca, w dniach 21-30.06.2023r., mieszkańcy gminy Gościno, radni Rady Miejskiej w Gościnie i pracownicy Urzędu Miejskiego w Gościnie (łącznie 43 osoby) gościli w zaprzyjaźnionym francuskim Montmorillon. Gościńskiej delegacji przewodniczył zastępca Burmistrza - Pan Łukasz Rybarkiewicz.

Powodem dla, którego mieszkańcy gminy Gościno odwiedzili gościnne Montmorillion była okrągła 20. rocznica współpracy. 29 maja 2003 roku Włodarze Naszych Gmin podpisali tzw. Przysięgę o Współpracy, której głównym przesłaniem było i jest połączenie "(...) wszystkich naszych wysiłków i zaangażowania aby dały wyraz tryumfowi Pokoju i Pomyślności w Zjednoczonej Europie".

Dwadzieścia lat później - 27 czerwca 202 3r. - w Montmorillion odnowiono Przysięgę.

Burmistrz Gościna oraz uczestnicy wyjazdu składają najserdeczniejsze podziękowania francuskiemu Stowarzyszeniu AMEISA, które od wielu lat organizuje nasze studyjne pobyty w Montmorillion.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama