Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zjazd Motocyklowy w Gościnie [foto]

Grupa miłośników jednośladów pod nazwą MOTOROWO wpadła na pomysł zorganizowania I Zjazdu Motocyklowego w Gościnie w dniu 3.06.2023r. Partnerem imprezy była Gmina Gościno i Przystań Motocyklowa.
Zjazd rozpoczęła parada motocykli z Wartkowa w kierunku drogi nr 112 przez Rymań, Gorawino, Siemyśl, Charzyno, Ząbrowo i do miejsca docelowego na plac przy Centrum Kultury i Książki w Gościnie, łącznie około 40 km. Nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem parady czuwali strażacy oraz policjanci.
Po dotarciu na miejsce rozpoczęła się część nieoficjalna: konkursy z nagrodami, koncert zespołu Cofeefaza oraz występ Joli Tubilewicz. Było głośno, było palenie gumy a dla najbardziej wytrwałych przewidziano zabawę z DJ.

Podczas imprezy prowadzona była również zbiórka na rzecz Piotrka Milczarka, strażaka z PSP Kołobrzeg, który jest po wypadku, leży w śpiączce i będzie potrzebował długoterminowej rehabilitacji.
Dziękujemy wszystkim grupom, motocyklistom i mieszkańcom za tak liczne przybycie. Cieszymy się, że mogliśmy się z Wami spotkać, a z niektórymi poznać.  Udział w Zjeździe dał nam okazję do zdobycia nowych wspomnień, które pozostaną w pamięci przez długi, długi czas.

Organizatorzy mają nadzieję, że impreza przybierze charakter cykliczny i spotkamy się, w jeszcze większym gronie, za rok.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama