Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ulica Lipowa w Gościnie gotowa

W mijającym tygodniu odbył się końcowy odbiór długo wyczekiwanej przez mieszkańców Gościna, przebudowy ulicy Lipowej. Na miejscu oprócz wykonawców obecni byli: starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, wicestarosta Jacek Kuś oraz burmistrz Gościna Marian Sieradzki.

- Przebudowaliśmy odcinek od ronda zlokalizowanego przy obwodnicy do ronda przy ulicy Kołobrzeskiej w Gościnie. Wykonaliśmy nawierzchnię wraz ze zjazdami i wejściami do posesji, chodnik, ciąg pieszo - rowerowy, kanalizację, kanał technologiczny oraz oświetlenie uliczne. Dziękuję Panu Burmistrzowi za wspólną realizację kolejnej inwestycji. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Źródła finansowania zadania: środki własne, dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg oraz dotacja z Gminy Miasto Gościno.

Łączna wartość inwestycji – 3.747.739,72 złotych
Dofinansowanie z Polskiego Ładu – 1.000.000,00 złotych
Środki własne – 1.810.739,72 złotych
Dotacja z Gminy Miasto Gościno – 937.000,00 złotych

Wykonawca: STRABAG Sp. z o.o. Grupa Koszalin.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama