Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Marian Sieradzki o rozwoju Gościna

Gościno jest liderem w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Zostało dostrzeżone w rankingach ogólnopolskich oraz czasopisma "Wspólnota". Pisaliśmy o tym na naszym portalu (przeczytaj). Dziś w audycji "Studio Reduta" rozmawialiśmy o tym z burmistrzem Marianem Sieradzkim. Jego zdaniem, cały sekret sukcesu polega na tym, że nie brakuje pomysłów i tego, że najpierw jest wizja, projekty czekają pod pieniądze, których się szuka. Jak mówi Marian Sieradzki, w ciągu 12 lat istnienia Gościna jako miasta zrealizowano wszystkie zaplanowane zadania, poza wybudowaniem ratusza. Niestety, w obecnej sytuacji, gdy miasto zostało pozbawione przychodów z wiatraków, niezbędne jest tworzenie nowego fundamentu dochodów w postaci m.in. prężnego sektora usług, ale nie tylko. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama