Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Policjanci i strażnicy leśni patrolowali gościńskie lasy

Na terenie powiatu kołobrzeskiego, a dokładnie w kompleksie leśnym należącym do Nadleśnictwa Gościno, zostały przeprowadzone wspólne działania Policji i Straży Leśnej. Mundurowi podczas działań wykorzystali quad policyjny, który był niezawodny w wymagającym, leśnym terenie.

Wspólne służby ze Strażnikami Leśnymi to nie tylko działania o charakterze represyjnym, ale przede wszystkim prewencyjnym. Gościńscy Policjanci cyklicznie uczestniczą wraz ze Strażnikami Leśnymi w tego typu działaniach, gdzie wspólnie prowadzą obserwacje terenów leśnych pod kątem ujawniania przypadków łamania prawa. Zadania których realizacją zajęli się mundurowi w ubiegły weekend to kontrola miejsc, gdzie pozyskuje się i składuje drewno oraz sprawdzenia pojazdów i osób, które poruszały się po lesie, bez wymaganego zezwolenia. Ponadto wspólne patrole miały na celu sprawdzanie legalności posiadanego i wywożonego z lasu drewna.

Policjanci podczas pracy wykorzystali quad służbowy, który w leśnym terenie, tam gdzie samochód nie mógł przejechać, sprawdził się idealnie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama