Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Strażacy z Gościna w nowej remizie

Żeby wyjechać z garażu musieli składać lusterka w samochodzie. Teraz dla strażaków z Gościna to już wspomnienie, bo garaż w którym parkowali dużym samochodem w latach świetności starej remizy był przeznaczony dla Żuka.

W czwartek strażacy przeprowadzili samochody oraz łódź do nowego obiektu. Sama przeprowadzka trwała już od dawna, bo sprzętu, który strażacy potrzebują do funkcjonowania w remizie, jest dużo. W ostatnich miesiącach druhowie złożyli meble i wyposażyli szatnie. Dzięki nowemu obiektowi szybciej i bezpieczniej wyjadą do akcji, bo wyjazd z garażu jest niemalże na obwodnicę. Warto dodać, że to nie koniec niespodzianek w tym roku. W listopadzie OSP Gościno odbierze ciężki wóz ratowniczo-gaśniczy.

O oficjalnym przekazaniu obiektu będziemy informowali.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama