Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nowa strona Urzędu Miejskiego w Gościnie

Zakończyły się prace nad nową stroną internetową Urzędu Miejskiego w Gościnie (zobacz), której wygląd oferuje elastyczny układ, prostszą i bardziej funkcjonalną nawigację. Nowa strona spełnia obowiązujące obecnie, normy standardu WCAG 2.1, określające poziom dostępności strony dla osób niepełnosprawnych. Jest przy tym w pełni responsywna, a więc jej zawartość automatycznie dostosowuje się do mniejszych ekranów urządzeń mobilnych, co znacznie ułatwi korzystanie z niej na smartfonach, za pośrednictwem których strony internetowe przegląda obecnie coraz więcej osób. Czytelny i prosty układ graficzny połączono z podziałem na sekcje informacyjne dotyczące gminy i samorządu, aktualności, sekcji dla mieszkańca oraz kultury i sportu.

Nowością na stronie są również klawisze sekcji „Na skróty”, umożliwiające łatwą lokalizację informacji dotyczących określonego tematu, czy bieżącego wydarzenia. Na nowej stronie dostępne będzie również aktualizowane kalendarium wydarzeń, w którym znajdą się zebrane w jednym miejscu, uszeregowane chronologicznie, wszelkie imprezy i wydarzenia organizowane przez Urząd Miejski oraz podległe jednostki.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama