Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dzień Leśnika w Gościnie

W ramach tegorocznych obchodów Dnia Leśnika Nadleśniczy Nadleśnictwa Gościno Robert Fijałkowski organizuje wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już w najbliższy wtorek tj. 12.07.2022 roku przy siedzibie Nadleśnictwa w Gościnie.

W godzinach od 9:00 do 13:00 czekają na uczestników spotkania m.in. stoisko edukacyjno-promocyjne, konkursy z nagrodami, leśna krzyżówka, koło fortuny, rozpoznawanie gatunków drzew oraz materiały edukacyjne, których celem jest kreowanie proekologicznych postaw wobec przyrody. Jak twierdzi Nadleśniczy to właśnie aktywna edukacja jest najlepszą formą poszerzania wiedzy, dlatego przybyli goście  będą mieli okazję porozmawiać z leśnikami o ich pracy, otaczającej nas przyrodzie oraz o zrównoważonej gospodarce leśnej. Przewidziano również animacje dla najmłodszych co gwarantuje świetną zabawę i porcje sporej wiedzy o otaczającej nas przyrodzie.

Na wydarzenie organizatorzy serdecznie zapraszają rodziny, młodzież, uniwersytety trzeciego wieku oraz wszystkich zainteresowanych.

Do zobaczenia w Gościnie!

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama