Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

złodziej policja kołobrzeg gościno

14-letni chłopcy dokonywali kradzieży pojazdów w rejonie Gościna. Zostali zatrzymani już w dwa dni po zgłoszeniu. Policjanci odzyskali skradzione mienie, a o losie nieletnich zadecyduje sąd.
W połowie lipca do Posterunku Policji w Gościnie zgłosił się mężczyzna, który powiadomił o kradzieży motoroweru. Mężczyzna zostawił swój pojazd pod domem i nie wiedział, jak doszło do kradzieży. Funkcjonariusze z Gościna dzięki podjętym czynnościom już w niecałe dwa dni po zgłoszeniu ujawnili skradziony motorower w lesie koło m. Ołużna. Ponadto ich praca doprowadziła do zatrzymania dwóch sprawców tej kradzieży. Byli to 14-letni chłopcy. I choć mogłoby się wydawać, że to jedynie jeden bezmyślny wybryk nieletnich, policjanci ustalili, że chłopcy byli sprawcami innych kradzieży pojazdów. Funkcjonariusze ujawnili jeszcze jeden motorower i rower pochodzący z kradzieży.
14-latkowie przyznali się do zarzucanych im czynów. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama