Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wczoraj w południe w Wartkowie (powiat kołobrzeski) odbyła się uroczysta strażacka zbiórka. Powody były dwa, przekazanie i nadanie imienia nowo zakupionemu pojazdowi Volvo dla ochotników z Wartkowa, oraz ślubowanie młodych durhów, którzy będą współpracować z ochotnikami. Na uroczystości pojawiło się sporo polityków w tym: europoseł Joahim Brudziński, Paweł Szefernaker, Małgorzata Golińska, Czesław Hoc, wicewojewoda Marek Subocz, Henryk Carewicz, prezes wojewódzkiego oddziału OSP w Szczecinie Marek Kowalski, komendant wojewódzki PSP starszy brygadier Jarosław Tomczyk oraz burmistrz Gościna Marian Sieradzki. Całość uświetniła swoim występem młodzieżowa orkiestra dęta z Płot. Po części oficjalnej rozpoczął się festyn oraz prezentacja sprzętu strażaków oraz małe zawdy strażackie.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama