Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

bmw kołobrzeg

Na nieutwardzonej drodze, pomiędzy Dargocicami a Kamicą, doszło do tragicznego wypadku. Kierujący BMW, prowadził jakieś manewry na drodze, i stracił panowanie nad pojazdem. W pewnym momencie zjechał na lewą część drogi, uderzył w wystający konar, wybił się w powietrze i po przeleceniu kilku metrów dachował. Udało mu się wysiąść z pojazdu i wyciągnąć 25-letniego mężczyznę. Niestety, na pomoc było za późno. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Strażacy z OSP Gościno i OSP Wartkowo zabezpieczyli miejsce wypadku. Druga osoba z pojazdu została przewieziona na komendę Policji w Kołobrzegu. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Trwają czynności wyjaśniające przyczyny zdarzenia pod nadzorem prokuratury w Kołobrzegu. Na chwilę obecną policjanci ustalają kto kierował i kim był zmarły mężczyzna.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama