Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W dniu 24.05.2021 r. na terenie Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie został przeprowadzony długo oczekiwany Wojskowy Dzień Szkoleniowy. W zajęciach wzięli udział kadeci klasy 2WG, IV edycji Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych. Szkolenie wojskowe przeprowadzili żołnierze jednostki patronackiej 3 batalionu zmechanizowanego 7 Brygady Obrony Wybrzeża Trzebiatowie. Podczas zajęć  realizowano zagadnienia z taktyki – Działanie żołnierza w różnych sytuacjach taktycznych, oraz ze szkolenia strzeleckiego – Czynności przygotowawcze do strzelania (ładowanie magazynków, przygotowanie broni do strzelania, składanie i rozkładanie broni, obsługa broni. Dodatkowo kadeci wykonali rzut granatem ćwiczebnym z różnych postaw.

Jednocześnie Zespół Szkół im. Macieja Rataja zaprasza wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych na dni otwarte w dniu 8 czerwca o godzinie 10:00

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama