Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

gościno wypadek ekologia wyciek straż pożarna

Podczas wyjazdu ciągnika z dołączoną przyczepą z opryskiwaczem ze stacji benzynowej w Gościnie, kierowca nie dostosował prędkości do warunków na skrzyżowaniu w wyniku czego przewróciła się przyczepa. Zbiornik  o pojemności 11 tysięcy litrów rozszczelnił się i zawartość w postaci żrącej substancji do likwidacji chwastów wylała się na drogę, glebę oraz wlała się do kanalizacji deszczowej. Natychmiast wezwano strażaków z Gościna oraz jednostkę chemiczną z Kołobrzegu. Strażacy zajęli się neutralizacją wycieku i zabezpieczeniem miejsca akcji. Na miejsce przybył też przedstawiciel z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska, który sporządził stosowną dokumentację i wydał zalecenia co do dalszego działania służb. Akcja służb trwała kilka godzin.

Przyczepa została postawiona na koła i zabezpieczona przez dwa pojazdy pomocy drogowej.

Poniżej fotorelacja z akcji.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama