Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

pobłocie małe wypadek daimler policja

W nocy w wyniku nieprawidłowego manewru wyprzedzania doszło do dachowania pojazdu marki mercedes na drodze w Pobłociu Małym. Kierująca nie zachowała należytej ostrożności i wyprzedzając zderzyła się z pojazdem jadącym przed nią. W wyniku uderzenia zjechała na przeciwległy pas i wjechała do rowu dachując. Całe zdarzenie widzieli policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, jadący w tym samym kierunku co dwa pojazdy biorące udział w zdarzeniu. Kobietę z pojazdu wyciągnęli policjanci, na miejsce zdarzenia przyjechali strażacy z OSP Gościno oraz zastęp strażaków z Kołobrzegu i karetka z ratownikami medycznymi. Kobieta została przebadana przez medyków, nie wymagała hospitalizacji. Została ukarana mandatem karnym.

foto czytelnik

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama