Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dziś popołudniu w Gościnie policjanci zostali wezwani na interwencję. Po przyjeździe na miejsce, jeden z funkcjonariuszy został zaatakowany przez 30 - letniego mężczyznę nożem. Policjant został ranny w rękę. Na szczęście obecność drugiego policjanta pozwoliła skutecznie obalić napastnika na ziemię i go skuć kajdankami. Do Gościna natychmiast udało się wsparcie. Jako że napastnik był agresywny i nie chciał współpracować z policją dodatkowy patrol przydał się do asysty. Mężczyznę przewieziono do kołobrzeskiej komendy. Na chwilę obecną nie wiemy czy był trzeźwy lub czy znajdował się pod wpływem jakiś substancji. Rękę policjanta opatrzyła załoga ratownictwa medycznego, która przyjechała na miejsce.

Mężczyźnie prawdopodobnie zostaną postawione zarzuty czynnej napaści na policjanta. Gdy uda nam się ustalić więcej szczegółów poinformujemy was w tym miejscu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama