Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mieszkańcy Cichej zaczęli głośno...Mieszkańcy Gościna zaprosili nas na spotkanie z władzami gminy. Ich zdaniem, miasto źle zaplanowało budowę ulicy Cichej i działa na ich szkodę.


Mieszkańcy zarzucali, że poziom ulicy będzie przebiegał zbyt wysoko, a poza tym, inwestycja realizowana jest nieprawidłowo w zakresie przyłączania deszczówki. Z samego rana, na miejscu pojawił się zastępca burmistrza Andrzej Jakubowski. Pojawił się również właściciel firmy budowlanej, która realizuje inwestycję. Okazało się, że poziom ulicy będzie o wiele niższy, niż obawiali się mieszkańcy. Natomiast sprawa podłączeń do deszczówki wynika z tego, że część nieruchomości spuszcza wodę deszczową do kanalizacji sanitarnej. Jak mówi Andrzej Jakubowski, mieszkańcy o tym wiedzą, gdyż Wodociągi przeprowadził zadymianie i wszystko okazało się jasne.

Na miejscu sprawę wyjaśniono. Wykonawca oświadczył również, że dużą część przyłączeń na stronie ulicy wykona na własny koszt, co odciąży mieszkańców.

Mieszkańcy Cichej zaczęli głośno...

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama