Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

200 lat dla pani Józefy!Józefa Hurkała z Robunia w gminie Gościno 25 lutego skończyła sto lat. Z życzeniami do jubilatki udał się starosta - Tomasz Tamborski.


Jubilatka cieszy się znakomitą kondycją, pogodą ducha i ogromnym wsparciem rodziny. W wolnych chwilach lubi szyć, a w okresie wiosennym większość czasu spędza w swoim ogródku. Pani Józefa, mimo sędziwego wieku, jest samodzielna, otwarta na towarzystwo i lubi się uśmiechać. Pochodzi z Lubelszczyzny. W 1945 roku przeprowadziła się wraz z mężem do Robunia w gminie Gościno, gdzie prowadzili gospodarstwo rolne. Stulatka urodziła 5 dzieci, doczekała się 8 wnucząt i 11 prawnucząt. Życzymy jej dużo zdrowia i pogody ducha.

200 lat dla pani Józefy!

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama