Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Uderzył w drzewo i zgubił silnikNa prostym odcinku drogi krajowej nr 6 kierujący samochodem marki Peugeot wypadł z drogi, ściął znak i uderzył w drzewo. O dziwo, przeżył, choć zniknął z miejsca zdarzenia...


Około godziny 14 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Ramlewo. Na miejscu nie zastano ani kierowcy, ani pasażerów. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik, a akumulator i inne części wylądowały po drugiej stronie drogi.

Działania strażaków polegały na neutralizacji substancji ropopochodnych, oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i samego samochodu. Na miejsce zdarzenia przybył właściciel samochodu, który potwierdził, że jego autem jechał ktoś inny. Sprawę bada Policja.

Fot. OSP Gościno

Uderzył w drzewo i zgubił silnik
Uderzył w drzewo i zgubił silnik
Uderzył w drzewo i zgubił silnik
Uderzył w drzewo i zgubił silnik

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama