Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ukradł portfel - został złapanyMundurowi z Gościna zatrzymali 35- letniego sprawcę kradzieży portfela. Policjanci, którzy byli już po służbie natychmiast zareagowali na to zdarzenie. Odzyskali także skradzione mienie.


Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Gościnie, gdy byli po służbie w jednym ze sklepów spożywczych usłyszeli,że przed chwilą nieznany mężczyzna ukradł portfel z zawartością dokumentów oraz pieniędzy w kwocie 1400 złotych. Policjanci natychmiast przejrzeli zapis monitoringu sklepowego, na którym uwidocznione było zachowanie sprawcy. Młody mężczyzna wykorzystując nieuwagę kobiety stojącej przed nią w kolejce, zabiera portfel,  a następnie wychodzi ze sklepu.

Policjanci rozpoznali sprawcę. To 35-letni mieszkaniec Gościna. Pojechali do miejsca jego zamieszkania. Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili w przewodzie wentylacyjnym ukryty portfel pokrzywdzonej z zawartością pieniędzy oraz dokumentów. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do kołobrzeskiego aresztu. Dziś usłyszy zarzut kradzieży portfela. Za to przestępstwo może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama