Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ogromna bombka przed Domem KulturyJedni ubierają choinki, drudzy stroją budynki. W Gościnie wpadli na oryginalny w naszej okolicy pomysł i pojawiła się tam gigantyczna bombka. Stanęła przed Domem Kultury.


Przedświąteczny nastrój zapanował już na dobre w Gościnie, ulica IV Dywizji Wojska Polskiego rozbłysła świąteczno-noworocznym blaskiem natomiast przy ulicy Matejki stanęła niebagatelna bombka. Kilku metrowa zimowa atrakcja stanęła przed Domem Kultury bezpośrednio sąsiadującym z krytym lodowiskiem w Gościnie tworząc nastrojowy klimat nie tylko do wieczornych spacerów. Warto zabrać ze sobą aparat i uwiecznić magiczne chwile, bo w tym roku w Gościnie jest wyjątkowo świątecznie.

Ogromna bombka przed Domem Kultury
Ogromna bombka przed Domem Kultury

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama