Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gościno zakłada łyżwy i na lodowisko!Lodowisko zmrożone i już cieszy się wielką popularnością, wśród mieszkańców i gości.  Jest to znakomita forma spędzania czasu wolnego, jak widać, dla dzieci i nie tylko.


Lodowisko jest zadaszone co pozwala na korzystanie z niego bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Obiekt jest oświetlony i wyposażony w nastrojową muzykę, posiada pełny węzeł sanitarny wraz z szatniami oraz wypożyczalnią i ostrzarnią łyżew.  Gościńskie Centrum Sportu zaprasza wszystkich chętnych na lodowisko „Biały Orlik” w Gościnie ul. Matejki 2  do 31.03.2016 r. Lodowisko czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 20.00 w soboty i niedziele od 14.00 do 20.00. ZAPRASZAMY!!!

Gościno zakłada łyżwy i na lodowisko!

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama